STRONA w BUDOWIE - wersja testowa - niektóre podstrony nie działająZa niedogodności przepraszamy.

Parafia FRYDRYCHOWICE

św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

news2

19 czerwca 2022 r.

1. Zapraszamy na procesje w oktawie Bożego Ciała, które są codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. We wtorek, 21 czerwca, zapraszamy seniorów na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Są jeszcze wolne miejsca. Autokar będzie zabierał osoby z przystanków – rozpocznie o godz. 13.00 spod szkoły we Frydrychowicach, następnie przejedzie ul. Centralną we Frydrychowicach i ul. Główną w Przybradzu, następnie koło Zbijara skręci w ul. Szkolną pod kaplicę w Przybradzu i dalej ul. Górną w kierunku Tomic. Mieszkańcy Przybradza z rejonu ul. Akacjowej, Wadowickiej, Kozińca proszeni są o podejście pod kaplicę.

3. W środę o godz.16.30 próba młodzieży kl. VIII przed bierzmowaniem w kościele. Nieobecność w tym dniu będzie uważana za rezygnację z przystąpienia do sakramentu.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze św. dla dzieci szkół podstawowych w kaplicach – we Frydrychowicach o godz. 8.00, a w Przybradzu o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi na zakończenie roku przed Mszami św. w ciągu całego tygodnia.

7. W przyszłą niedzielę członkowie Rady Parafialnej będą zbierali ofiary na Fundusz Inwestycyjny.

diecezjaKR
 CJPII
 WSS
 F3